Muna Saliba

Rituální očista těla a duše


Již čtvrtým rokem procházím velmi intenzivní cestou sebepoznání a právě díky této hloubkové práci na sobě si vděčností a úctou dovoluji nabité zkušenosti předat vám dál. Velikým pomocníkem na mé osobní cestě jsou mi medicíny rostlin Matky Země a jejich správné použití za účelem očišťování, uvolňování a léčení fyzických, emocionálních či jiných energetických bloků. K těmto rostlinným pomocníkům jsem se dostala během cestování do Jižní Ameriky, kde jsem nějakou dobu trávila s místním původním obyvatelstvem na prahu Amazonského pralesa. Tito lidé ještě stále kultivují a ctí moudrost předků a přírody, kterou považují za posvátnou, a právě díky tomuto přístupu mohou používat léčebný potenciál těchto rostlinných medicín. Rostliny síly však nejsou hlavním pilířem práce, kterou bych s vámi ráda ve studiu v Obloukové sdílela. Mají svůj speciální čas a prostor, a pokud vás jejich použití volá, můžu vám o nich říci více informací osobně při společném rozhovoru.

 

Proceduru, kterou vám zde nabízím, jsem nazvala Pura Vida, což v překladu znamená Čistý život. Je to proto, že život v čistotě, pravdě, svobodě, lásce, rovnováze a harmonii sám se sebou a se svým okolím je záměrem jak mého osobního života tak i mé práce. Pokud cítíte, že chcete tyto kvality rozvíjet a posilovat ve svém životě, tak právě pro vás jsem vytvořila tuto metodu.

 

Důležitou součástí procedury je společný rozhovor, který probíhá na začátku našeho setkání a při kterém se pokusíme najít pro vás v daném okamžiku vhodný přístup. Základem je pak ,,suchá,, masáž tlakových bodů (tj. bez použití masážních olejů) a tato masáž je pak dále doplněna o energetickou očistu speciální šamanskou metličkou a vonnými esencemi. Procedura může být dle potřeby doplněna o očistu hudebními nástroji, jako je šamanský buben, tibetská mísa, zvonkohry, chrastítka atd… Vzhledem k tomu, že je vyžadován aktivní přístup ze strany klienta, tak se nejedná o relaxační proces. Cílem je celkový stav uvolnění, očištění a pocitu rovnováhy na fyzické a energetické úrovni bytí.

 

Věřím, že nás spolupráce vzájemně obohatí a vyživí na těle i na duši a těším se na setkání s každým, kdo s dobrým úmyslem přichází.

S úctou, Muna