Jakub Kučera

Terapeut


Zaměřuji se na léčení fyzických či psychických zranění, nemocí a bloků. V oblasti léčení a harmonizace duše i těla se pohybuji již mnoho let.

Specializuji se zvláště na:
– chronické či nediagnostikovatelné problémy, jako např. přetrvávající fyzické i psychické potíže bez zjevných příčin
– psychosomatické obtíže
– psychické problémy, jako traumata, křivdy, stres, vztek, lpění, úzkosti,…
– uvolňování zamrzlých emocí a bloků z těla

Mezi metody, které používám, patří:

Vipassana je původně Buddhova metoda, která mne inspirovala k dalšímu možnému způsobu léčení, jež má v současnosti velmi dobré výsledky, zvláště při odstraňování či uvolňování emocionálních bloků a obtíží. Její skvělou vlastností je především schopnost velmi snadno a rychle měnit zamrzlé či zablokované energie v těle na energie prospěšné, nebo je přímo uvolnit skrze naše tělo.

Reiki: vyznačuje se, kromě celostního léčebného efektu, zvláště silnými harmonizujícími a uklidňujícími účinky na tělo i mysl. V této oblasti jsem dosáhl prvního i druhého zasvěcení od mistra.

Shambhala: metoda energeticky velice podobná reiki, ale je považovaná za její „nástavbu“. V ní jsem získal nejvyšší zasvěcení.

Reconnective healing: je pro mě obrovským zdrojem inspirace v rámci dalšího léčení a využívám jej či čerpám z něj jako doplnění při většině dalších léčebných metod.

Kvantová vlna: působí velice rychle a přímo, z mé vlastní zkušenosti nejlepších výsledků dosahuje při fyzických obtížích. Užívám ji výhradně jako metodu doplňující.

Další psychoterapeutické metody: v rámci nich se zaměřuji dle potřeb a obtíží toho daného člověka na meditace, uvolňovací techniky, aktivní terapie, naslouchání, metody, jako jsou Probouzení tygra, hlubinné a regresní terapie (návrat do zapomenuté či potlačené minulosti a její přijetí), relaxační terapie, nalezení a přijetí vlastního vnitřního zvířete, vnitřního muže, ženy či dítěte atd.

Pokud cítíte, že bych Vám mohl ulehčit v rámci Vašich psychických či fyzických obtíží, neváhejte se na mne obrátit.

Těším se na Vás,
Jakub Kučera