Masáže

Co pro nás masáže znamenají?


Při masáži člověk, může vnímat své nitro, kde je pouze klid. Uvolnění se tak postupně více přenáší do života, kde je harmonie a klid.
Masáže se tak pro nás mohou stát podporou na cestě k sobě. Masáž tak působí nejen na smysly a tělo, ale především na nitro – na duši každého z nás.

 

Masáže jsou jedinečné specifickým výběrem různých masážních technik, které v sobě nesou léčivý, ochranný, sebeúzdravný a podporující potenciál.

 

Při masáži využíváme:

  • Techniky z bodyterapie – jedná se o jemné doteky, které pronikají na úroveň svalů a kloubů. Jsou vhodné při psychickém přetížení.
  • Podpůrné a stabilizační techniky – vhodné při chronických bolestech či po úrazech (tejpovací pásky)
  • Lávové kameny – pro prohřátí a zklidnění Vašeho těla
    mechanické baňky – pro hlubší uvolnění a detoxikaci Vašeho těla
    vibrační ladičku – vyladí tělo a mysl zpět do původní harmonie, kdy můžete zažít hluboké zklidnění.
  • Tibetskou mísu a tibetské činelky – má pro lidský organismus velmi harmonizující a zklidňující účinky. Díky jejím tónům se můžeme dostat až do stavů meditace. Zvuk činelek usměrňuje tok energie v těle, což má úžasný blahodárný vliv na centrální nervovou soustavu.
  • Masážní oleje – NOVĚ pracujeme s oleji značky RITUALS, dále máte možnost výběru mezi prvotřídními ajurvédskými oleji značky Siddhalepa, dále Saloos oleje v Bio kvalitě a oleji značky Hawai,obsahující jojobový, mandlový a slunečnicový olej v kombinaci s jasmínem, růžovým dřevem a ylang-ylangem.

 

 

Dárkový poukaz – krásný a hodnotný dárek pro vaše blízké

Darujte voucher na harmonizační masáž nebo na individuální lekci jógy. Dle vašeho výběru je možnost zakoupení 60 nebo 90 minutové ošetření. Těšíme se na vaše blízké, přátele a kamarády.